Polecamy

Kiedy brzuszek maluszka jest jeszcze niedojrzały…

Naucz dziecko dbać o higienę dzięki tym czterem sposobom

Lifestyle

Najlepsze filmy sensacyjne na Netflixie

 

Chcesz spędzić leniwy wieczór oglądać film na Netflix? Wybór jest bardzo duży więc ciężko się zdecydować na co poświęcić czas. Filmy sensacyjne są najlepszym wyborem dla osób, które lubią intrygę, napięcie emocjonalne oraz zaskakujące zwroty akcji, ponieważ właśnie to charakteryzuje ten gatunek filmowy. Dominuje tutaj zmienność sytuacji i relacji wzajemnych między bohaterami. Wątki poboczne służą tylko pogłębieniu intrygi oraz przyspieszeniu toku akcji i rozwoju fabuły. Do tego gatunku należą także filmy szpiegowskie, gangsterskie, wojenne, detektywistyczne, a także fantastycznonaukowe.

Netflix to największa i najpopularniejsza platforma VOD na świecie. Za niewielką opłatą otrzymujesz dostęp do biblioteki filmów i seriali, która jest tak naprawdę nieograniczona. Codziennie na tej platformie pojawiają się nowe ciekawe pozycje. Poniżej znajdziesz kilka ciekawych propozycji filmów sensacyjnych, które znajdziesz na Netflixie.

Najciekawsze filmy sensacyjne dostępne na Netflix

Naszą pierwszą propozycja jesty “El Camino: Film Breaking Bad”. Zbieg Jesse Pinkman (Aaron Paul), znany z bijącego rekordy popularności serialu, próbuje uciec przed swoją przeszłością. Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada twórca serialu „Breaking Bad”, Vince Gilligan. Jest to kontynuacja wątku z serialu. Film trzyma widza w napięciu poprzez ciągłe wracanie do przeszłości bohatera, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ jego oglądania i zrozumienia nie potrzebujemy dokładnej znajomości serialu.

Kolejną ciekawą pozycją jest film “Potrójna granica”. Jest to historia pięciu byłych żołnierzy sił specjalnych, którzy próbują wspólnymi siłami okraść barona narkotykowego. Cała akcja dzieje się w słabo zaludnionym obszarze Ameryki Południowej. To będzie ich pierwsza misja nie dla dobra kraju, ale swoich własnych korzyści. Pozostaje tylko jedno pytanie czy uda im się zachować wobec siebie lojalnie i poradzić sobie z konsekwencjami tej akcji? Więcej informacji na temat fabuły znajdziesz tutaj: https://kino.pinbook.pl/akcja/potrojna-granica-online

Film, który trzyma w napięciu do ostatniej minuty to “Nie otwieraj oczu” z Sandrą Bullock w roli głównej. Jest to opowieść o przetrwaniu w czasie, gdy nieznana dotąd siła doprowadza do samobójstwa wielu osób. Nikt nie jest bezpieczny. Nikomu nie można ufać. Każde pożywienie jest na wagę złota. Mimo, że wyjście na ulicę grozi śmiercią główna bohaterka postanawia wyruszyć w podróż do bezpiecznego miejsca. Towarzyszy jej dwójka dzieci. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Basen w ogrodzie

Sezon letni uznajemy za otwarty. Dziwny rok szkolny się skończył – zieci więc nie muszą...

Jak powinniśmy obchodzić nasze urodziny?

Dobrze jest być wdzięcznym za to, co mamy w życiu i co udało nam się osiągnąć. Ale...

Ubranka dla dzieci - zadbaj o szafę swojej...

​Wyposażenie szafy naszej pociechy to całkiem przyjemny obowiązek. W sklepach znajdziemy...