Polecamy

Pierwsza kąpiel niemowlaka - jak to zrobić?

Odparzenia skóry u dzieci i dorosłych

Porady

Zabezpiecz drogą zabawkę przed zagubieniem dzięki monitoringowi GPS

Nie chcesz, by Twoje dziecko straciło cenną zabawkę? Zabezpiecz ją za pomocą lokalizatora GPS. Ten prosty sposób umożliwi szybkie znalezienie zguby.

Wiele dzieci posiada ulubione zabawki, z którymi najchętniej by się nie rozstawały. Wystarczy jednak chwila nieuwagi, by maluch zgubił ulubiony przedmiot i nigdy więcej go nie odzyskał.

Jeżeli nie chcesz dopuścić do takiej sytuacji, warto pomyśleć o monitoringu GPS dziecięcej zabawki. Dzięki niemu z łatwością namierzycie miejsce, w którym znajduje się zaginiona rzecz.

Lokalizator GPS do zabawki

Zastanawiasz się, jak zyskać pewność, że Twoje dziecko nie zgubi cennej dla niego zabawki? Wystarczy, że skorzystasz z przenośnego lokalizatora GPS IKOL SPOT. Ten wyjątkowy moduł posiada wytrzymałą baterię, a jego niewielki rozmiar i dołączone do zestawu specjalne etui umożliwiają przymocowanie go lub schowanie do najróżniejszych przedmiotów.

Możesz zabezpieczyć w ten sposób np. rowerek biegowy Woom, hulajnogę, realistyczną lalkę bądź inną drogą rzecz.

Gdzie mogę sprawdzić położenie lokalizatora?

Nie wiesz, jak zyskać dostęp do mapy, na której będzie Ci się wyświetlać obecne położenie lokalizatora GPS? Masz do wyboru dwie opcje:

  • - zalogowanie się na stronie systemowej IKOL,
  • - zainstalowanie na smartfonie darmowej aplikacji IKOL Tracker – służącej m.in. do monitoringu lokalizatorów i zarządzania ich ustawieniami.

Aby zacząć korzystać z IKOL Trackera, musisz jedynie posiadać urządzenie mobilne z dostępem do sklepu Google Play lub App Store. Ta praktyczna aplikacja pozwoli Ci na szybki i łatwy dostęp do wszelkich szczegółów dotyczących lokalizatora.

Jeden moduł GPS – wiele zastosowań

Warto zauważyć, że IKOL SPOT nie tylko stanowi skuteczne zabezpieczenie zabawki dziecka, ale też sprawdzi się w wielu innych okolicznościach. W każdej chwili możesz bowiem przełożyć moduł w inne miejsce.

Ponieważ ten odbiornik GPS został także wyposażony w przycisk SOS, można za jego pomocą pilnować dziecka lub emeryta. Wystarczy naciśnięcie przycisku przez monitorowaną osobę, by wysłała Ci ona sygnał o tym, że dzieje się coś niedobrego. Alert SOS może przyjść do Ciebie w wiadomości SMS, mailowo lub jako powiadomienie z aplikacji IKOL Tracker.

Z modułem IKOL zadbasz zatem nie tylko o łatwe do zagubienia przedmioty, ale też o najbliższych. Możesz nawet przypiąć go do obroży zwierzęcia, by wiedzieć, gdzie pobiegło podczas spaceru po lesie.

IKOL SPOT to, jak widzisz, jeden lokalizator GPS i wiele możliwości.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Wózek duo combi – co warto wiedzieć?

Gdy w rodzinie mają pojawić się bliźniaki, rodziców czeka nieco więcej pracy i wydatków...

Foteliki dla niemowlaka – co należy wiedzieć?

Gdy rodzi się dziecko, chcemy zagwarantować mu wszystko, czego będzie potrzebowało do...

Nosidełko ergonomiczne dla noworodka – od...

Nosidełko to duże udogodnienie dla rodziców. Dzięki niemu możesz mieć swojego malucha zawsze...