Polecamy

Komunia

Gadżety, które ułatwią opiekę nad niemowlakiem

Porady

Zimowy spacer z dzieckiem – akcesoria ułatwiające życie

Żeby jednak zarówno rodzice, jak i dziecko czerpali radość ze wspólnego spaceru, warto się do takiej wyprawy dobrze przygotować.

Nie za ciepło, nie za zimno, nie za mokro…

Ubierając dziecko na spacer w chłodne dni należy pamiętać, że przegrzewając dziecko pozbawiamy je możliwości adaptacji do zmiennych warunków na zewnątrz, a dodatkowo przy przegrzaniu bardzo łatwo o tzw. zawianie, co nie służy zdrowiu maluszka. Dziecko powinno więc być ubrane tak, aby miało chłodne rączki. Gorące lub spocone rączki świadczą bowiem właśnie o przegrzaniu dziecka.

Dobrym rozwiązaniem na spacery w chłodne dni jest zastosowanie śpiworka do wózka. X-Cosy marki X-lander to śpiworek uniwersalny, dopasowany do każdego modelu spacerówki. Dzięki wygodnemu magnetycznemu zapinaniu na barierce, dobrze przylega i właściwie chroni dziecko przed zimnem. Śpiworek ma także specjalne otwory na pasy bezpieczeństwa, a dzięki temu, że jest rozpinany na całej długości, pozwala na łatwy i szybki dostęp do dziecka. Co istotne X-Cosy pakowany jest w bardzo sprytny plecak, który można też wykorzystać jako wygodną torbę na zakupy.

Ochrona przed opadami

Jako, że jesienią i zimą często pada, wychodząc na spacer warto zabrać ze sobą przeciwdeszczowy pokrowiec X-Cover. Jest on wygodny w użyciu i łatwy w składaniu. Dodatkowo pokrowiec wykonany jest z atestowanych, bezpiecznych dla dziecka materiałów.

Bezpieczeństwo dziecka zimą

Przydatne akcesoria

Ciekawym rozwiązaniem, tym razem dla rodziców, jest mięciutka rękawica zapinana na rączkę wózka. X-Muff ogrzewa dłonie i chroni przed mrozem, dzięki wewnętrznej podszewce z polaru.

Dodatkowo, do końca stycznia 2018 X-lander ma dla swoich Klientów prezent. Do każdego zakupionego wózka marki X-lander rękawicę X-Muff można dostać za 1 zł!

O marce X-lander

Marka X-lander powstała z myślą o potrzebach rodzin, które cenią wspólnie spędzony czas i prowadzą aktywny tryb życia. X-lander to linia 4 modeli, które odzwierciedlają wartości marki: Aktywność, Radość i Odpowiedzialność, równocześnie odpowiadając różnym potrzebom małych pasażerów i ich rodziców.

Więcej informacji na x-lander.com

O firmie Deltim

Deltim to jeden z czołowych producentów wózków w Polsce, obecny na rynku od ponad 50 lat. W ofercie firmy znajdują się marki wózków dopasowane do różnych potrzeb klientów. Firma oferuje modele dla aktywnych osób (X-lander), wózki marki Navington  - kierowane dla klientów, którzy najbardziej cenią sobie klasyczne rozwiązania  - oraz markę Amelis, dla tych, którzy poszukują najlepszej relacji między jakością a ceną.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Jak czyścić uszy dziecka?

​Woskowina gromadząca się w uchu jest przydatna, jednak jej nadmiar należy usuwać. Wydzielina...

Bezpieczny wózek dla dziecka, czyli jaki?

​Każdy rodzic chce, żeby jego dziecko było bezpieczne. Dlatego jeszcze przed narodzinami, dba...

Jak mata edukacyjna (sensoryczna) wpływa na...

Gdy maluch przychodzi na świat, wszystko jest dla niego nowe. Mata edukacyjna pozwala mu oswoić...